Het is een mooie auto, deze Citroën C3 uit 2013, hij heeft 160327 kilometer gelopen. Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Bij de rijke uitrusting horen ook elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch verstelbare buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Extra opties op deze auto zijn: verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Citroën C3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Citroën C3. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Boekjes en 2 sleutels aanwezig.
Laatste service is bij 148Dkm uitvoeren.
= Bedrijfsinformatie =
ONLINE SHOWROOM GEOPEND, BEZICHTIGING OP AFSPRAAK.
EXTRA SERVICE:
WHATSAPP ons nu op 0611 41 7949 voor vragen over een occasion of het uit wisselen van fotos van uw inruilauto.
Alle occasions staan schoon en droog binnen in een overdekte showroom van 1500 m2
Inruil van uw huidige auto is mogelijk & volledige fotoreportage van deze occasion is te zien op www.jospriem.nl.
PRIJS is op basis van zo meenemen: Liever kopen met een AFLEVERPAKKET "meest gekozen pakket 485 EURO". (zie op www.jospriem.nl/GARANTIE wat u daar voor terug krijgt)
FINANCIEREN; http://www.leasefabriek.nl/voertuigen-dealer/?dealer_id=32106
WAT ZEGGEN ANDEREN OVER ONS: zie link
https://mobiliteit.klantenvertellen.nl/beoordelingen/autobedrijf-jos-priem/13813
NIEUWSTE OCCASIONS WILT U ALS 1E WETEN, MELD U ZICH AAN OP FACEBOOK; zie link
https://www.facebook.com/pages/Autobedrijf-Jos-Priem/240779316012247?fref=ts
ONZE GARANTIE mogelijkheden vindt u op: zie link
http://www.jospriem.nl/garantie.html
http://www.autotrust.nl/