Motorrijtuigenbelasting: € 250 - 283 per kwartaal
Met een auto als deze Volvo XC60 komt u absoluut goed voor de dag. Een krachtige 251 PK motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Winter… Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Ook 18 inch lichtmetalen velgen met zgan 4 seizoensbanden, aluminium dakrailing, led-achterlichten, verstelbare lendensteunen, actieve hoofdsteunen, elektrisch bediende ramen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Het navigatiesysteem met harde schijf is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. Connected drive services verbindt uw smartphone draadloos met het audiosysteem. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Volvo met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Trekhaak electrisch in- en uitklapbaar.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij de veiligheidssystemen van deze Volvo hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Boekjes en 2 sleutels aanwezig.
Laatste service is bij 8162km uitgevoerd.
Het betreft een light hybride u hoeft de auto niet aan het stopcontact te laden, deze wekt stroom op tijdens remmen en bij gas los laten.
= Bedrijfsinformatie =
ONZE EXTRA GARANTIE mogelijkheden vindt u op: zie link
PRIJS is op basis van zo meenemen: Liever kopen met een AFLEVERPAKKET "meest gekozen pakket 495 EURO". (zie https://vanyperen.nl/garantiepakket wat u daar voor terug krijgt)
https://vanyperen.nl/garantiepakket
http://www.autotrust.nl/